Semih PİŞKİN

Semih PİŞKİN

Perküsyon

1990 yılında Kuşadası’nda doğdu. dedem ve 3 dayısı da müzisyen oldukları için onlardan gördüğüm kadarıyla çok ufak yastayken ilk okul sıralarında ritm çalmaya başlamıştı. Daha sonra zaman ilerledikçe eğitim de alarak yeteneğini pekiştirip Kuşadası’nda belli başlı orkestralarda yer almaya başladı ve daha sonra kendi kurmuş olduğu FEVKALADE adlı grup ile yaşamını sürdürmektedir

Caner EROL

Caner EROL

Kanun

CANER EROL 1993 yılında Kuşadası’nda doğdu. Müziğe 8 yaşında ritim çalarak başladı. 2014 yılında arkadaşlarıyla kurulan «grup fevkalade» grubu ile profesyonel müzik yaşantısına başladı. Liseyi Endüstri Meslek Lisesinde okudu. Liseden sonra ise müzik ile ilgilenmek ve hayatını müziğe adamak için konservatuvar sınavını kazandı. Şuan afyon Kocatepe üniversitesi devlet konservatuarı Türk sanat müziği temel bilimler kanun ana sanat dalı son sınıf öğrencisi.

Ümit ACAR

Ümit ACAR

Ud

Ümit Acar 03 kasım 1955 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğan oyuncu, ailesinin 3 çocuğundan biridir. Sırasıyla; Sultanahmet Ticaret Lisesi, İstanbul Belediye Konservatuarı, Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitim aldı.2003 yılına kadar fotoroman, sinema filmi, televizyon filmi/dizi ve reklam filmi gibi calışmalarda yaklaşık 300 sette yer aldı. 4 büyük co-prodüksiyonda rol aldı. Çeşitli karakter canlandırmasını seven Acar; filmlerinin bazılarıyla ‘Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ve İstanbul Film Festivallerin de yer aldı. Ödüllü çalışmaları da olan oyuncunun, ayrıca iki ayrı reklam filmiyle ‘Avrupa Reklam Filmi Ödülü’ bulunmaktadır. 1994 yılından beri İzmir’in Selçuk ilçesinde yaşamaktadır. Evli ve bir kız çocuk sahibi olan Acar, halen film çalışmalarına devam etmektedir.

Levent Temel

Levent Temel

Akordion

Levent TEMEL; 1980 Kuşadası doğumlu öğrenimini İlk okulu Mahmut Esat Bozkurt İlkokulunda tamamladı. orta ve lise eğitimlerini aydın, Sultanhisar ilçelerindeki okular da tamamladı. Liseyi Kuşadası Endüstri Meslek Lisesinde devam etti ve Konya Beyşehir Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Sanat Hayatına Halk Oyunları ile başladı bununla beraber müzik de yaşamına girdi. Halk Dansları ile çeşitli yarışmalarda başarılara imza attı. Türkiye Cumhuriyetini Yurt dışında temsil etti. Solist dansçı olarak yer aldı.